Objekti
Parkside

Unikāla atrašanās vieta

Vai jūs sapņojat par komfortablu un mierīgu dzīvi Rīgas centrā? Tādā gadījumā jūs gaida plaši dzīvokļi, ko ir iespējams gan īrēt, gan arī iegādāties. Tas viss ir pieejams Park Side modernajā kompleksā, kas atrodas Rīgas centrā klusajā daļā – Rūpniecības ielā 34a. Līdzās atrodas vecākais un viens no skaistākajiem parkiem – Viesturdārzs, ko tika nodibinājis pats Pēteris Pirmais, tādējādi ļaujot piepildīt sapņus par mieru un klusumu, kā arī aizmirst par pastāvīgajiem „korķiem” uz pilsētas piebraucamajiem ceļiem un ikdienas drūzmēšanos, ņemot vērā to, ka visas nepieciešamās vietas ir iespējams ātri un ērti apmeklēt. Novatoriskā arhitektūra, izsmalcināts dizains, panorāmas veida stiklojums, modernie tehnoloģiskie risinājumi, iekšējā autostāvvieta un attīstītā infrastruktūra nodrošinās Eiropas visaugstākā līmeņa komfortu.

 

Individuālās īpatnības

Ēka sevī ietver divas individualitātes – vēsturisko un moderno. Katrai no tām ir veltīta atsevišķa kompleksa daļa, kā arī piemeklēta īpaša pieeja noformējuma sakarā. Vēsturiskais korpuss, kur savulaik atradās industriālās telpas, tagad ir rekonstruēts un pielāgots plašajiem dzīvokļiem, ar īpaši augstiem griestiem (vairāk nekā 3 metri!), dzīvokļu kopējā platība ir līdz 227 m2. Kopā ar šādu dzīvokli cilvēks saņems savā īpašumā veselu ēkas stāvu, no kura paveras skats uz dažādām pilsētās daļām. Rūpnīcas „Druva” bijušās noliktavas metāla konstrukcijas tagad kalpo kā inovatīvs risinājums, kas teicami papildina telpu plašumu, tostarp piešķirot tām raksturīgo postmodernisma šarmu. Tiek piedāvāti dzīvokļi, kā platība ir no 57 m2 līdz 227 m2 ar pilnu dizainera apdari.

 

Plašas iespējas

Ēkas pirmais stāvs ir pilnībā nodots vidēja izmēra komerciālo telpu risinājumiem, ar tām piemītošām, plašajām izmantošanas iespējām. Ofisi būs ideāli piemēroti gan salona, gan arī veikala vajadzībām, gan arī apkalpošanas centra vai biroja vajadzību nodrošināšanai. Īpašniekiem būs iespēja uzlabot telpu darba vidi saskaņā ar visaugstākajiem standartiem, radot respektabla, ar skatu nākotnē, uzņēmuma imidžu, un atstājot labu iespaidu, attiecībā uz jau esošajiem un potenciālajiem klientiem.

ParkAlley 2ParkAlley 2ParkAlley 2