Pakalpojumi

Noma / Pārdošana

Mēs piedāvājam individuālu pieeju nekustamā īpašuma nomas meklēšanā un pārdošanā, balstoties uz jūsu vajadzībām un iespējām.


Mūsu speciālisti atvieglos nekustamā īpašuma meklēšanu iegādei vai nomai, kā arī ņems vērā Jūsu vēlmes.


Nekustamā īpašuma apkalpošana un pārvaldīšana

Komerciālo un dzīvojamo objektu stratēģiskās attīstības virziena ietvaros NVEL nodrošina pakalpojumu paketi nekustamā īpašuma pārvaldīšanā un apkalpošanā. Uzņēmuma darbība vērsta uz NVEL būvēto komercobjektu un dzīvojamo māju apkalpošanu, un risina visus administratīvos un tehniskos jautājumus ēku apkalpošanas sfērā. Uzņēmums nodrošina garantijas, kosmētisko un kapitālo remontu, tādējādi uzņēmums uztur augstu kvalitātes līmeni un garantē komfortablus apstākļus dzīvošanai un biroja telpu lietošanai.


Mūsu profesionālā pieeja nodrošinās jūsu mieru apkalpošanas praktiskajos jautājumos. Nekustamā īpašuma apkalpošana: visi organizatoriskie jautājumi, kas rodas īpašuma valdījuma gaitā. No nomnieku meklēšanas, visu nepieciešamo līgumu noslēgšanas līdz apdrošināšanai un regulārai telpu, pieguļošās teritorijas uzkopšanai u.c. Nekustamā īpašuma ekspluatācija: visi jautājumi, kas saistīti ar jūsu nekustamā īpašuma fizisko stāvokli un kārtējiem darbiem. No telpu un fasāžu remonta un restaurācijas līdz regulāriem ēkas komunikāciju apkalpošanas darbiem un nekustamā īpašuma vispārējā stāvokļa kontrolei.